-15%

BOSCH Машина за садови SMS 25GW02E

– Капацитет: 12 комплета
– Бучавост: 48 dB(A) re 1 pW
– SilenceProgram: тивка работа на машината од 46 dB
– varioSpeed – дo 50% побрзо перење


31,130.00 ден 26,460.00 ден

Спореди

Опис

 • SMS 25GW02E e seria 2, F ен.класа м. за садови 60см.- AquaStop
 • Капацитет: 12 комплета
 • Бучавост: 48 dB(A) re 1 pW
 • SilenceProgram: тивка работа на машината од 46 dB
 • varioSpeed – дo 50% побрзо перење
 • EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Бр.програми 5: Интензивно 70 °C, Нормален 65 °C, Eco 50 °C, Ауто 45 – 65 °C
 • Број на температури: 4
 • Број на посебни функции: 2
 • ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење
 • ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
 • DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
 • Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
 • Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
 • Регенеративна електроника
 • Трослоен самочистечки филтер
 • Можност за одложен старт
 • LED дисплеј за повторно полнење на сол
 • LED дисплеј за повторно полнење на сjaj
 • Потрошувачка на енергија на 100 перења во еко програмата: 102 kWh
 • Систем на корпи во машината:
  – Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина
  – Преклопни делови во долната корпа (2x)
  – Во горна корпа (2x)
 • AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава
 • Внатрешноста од нерѓосувачки челик /polinox
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.
 • Енергетска класа од 2022г. F

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.