-12%

BOSCH Машина за садови SMS 25AW04E

– EcoSilence Drive: штедење на енергија и тивка работа, инвертер мотор
– Енергетска класа F
– Eco 50 – штедлив програм за вода и енергија
– 12 комплети


30,500.00 ден 26,840.00 ден

Спореди

Опис

 • AquaStop: 100% гаранција за штета од вода за цел животен век
 • EcoSilence Drive: штедење на енергија и тивка работа, инвертер мотор
 • Енергетска класа F
 • Eco 50 – штедлив програм за вода и енергија
 • 12 комплети
 • Бучност – 46 dB (A)
 • 5 програми: Intensive 70 ° C, Auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, Glass 40 ° C, Program 1h 65 ° C
 • Асистент за дозирање
 • Автоматско препознавање на средства за перење
 • Регенерацијска електроника
 • Трослоен филтер
 • Електронски приказ на преостанато време
 • LED приказ за дозирање на сол и сјај
 • Ротационен регулатор со смарт копче
 • Димензии (ВxШхД): 84.5 x 60 x 60 cm
 • Боја бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.