-15%

BOSCH Машина за садови SMS 4HAI48E

– Енергетска класа D
– Самостојна
– Висина 84.5 CM
– Капацитет 13 комплети


46,800.00 ден 39,780.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа D
 • Самостојна
 • Висина 84.5 CM
 • Капацитет 13 комплети
 • Годишна потрошувачка на вода / 280 CYCLES 2660 L
 • Годишна потрошувачка на ел. ен. / 280 CYCLES 262 KWH
 • Длабочина 60 CM
 • Инвертер мотор со долг животен век
 • Бучност до 44 DB
 • Број на температури 5
 • AquaStop доживотна гаранција против протекување на вода
 • Број на програми 6
 • Ширина 60 CM
 • Специјални функции 4 – Home Connect, Extra Dry, Half charge, Speed ​​on demand
 • VarioSpeed ​​Plus
 • Самочистечки трослоен филтер
 • LCD дисплеј

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.