-14%

BOSCH Машина за садови SMS 25AI00E

 • Енергетска класа: A
 • Број на комплети : 12
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 527,790.00 ден 23,890.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: A
 • Број на комплети : 12
 • Бучава: 48 dB (A) re 1 pW
 • Број на програми : 5
  -Интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65° C, Еко 50 °C, 1 H 65 ° C, Пред-плакнење
 • 4 температури
 • Број на посебни функции : 1
  -Variospeed
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • Дозирање асистент
 • EcoSilence диск инвертор мотор
 •  Aqua-Sensor- сензор за полнење
 • Автоматска детекција на детергенти
 • Техника за наизменично испирање
 • Регенерациска електроника
 • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
 • Vario корпи
 • XXL корпа-сребрена боја
 • Електронски приказ за преостанато време во минути
 • Боја на индикатор: црвена
 • Одложен страт : 1-24 h
 • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
 • Anti-Fingerprint
 • Регулатор за управување со вградена start типка
 • Систем за заштита на чаши
 • AquaStop
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии (В x Ш x Д): 845 x 600 x 600

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.