-12%

BOSCH Машина за садови SMS 24AW02E

– AquaStop: 100% гаранција за штета од вода за цел животен век
– ExtraDry: опција за садови кои екстремно тешко се сушат
– Дисплеј од 7 делови
– EcoSilence Drive: штедење на енергија и тивка работа, инвертер мотор
– Енергетска класа А+


22,730.00 ден 19,999.00 ден

Спореди

Опис

 • AquaStop: 100% гаранција за штета од вода за цел животен век
 • ExtraDry: опција за садови кои екстремно тешко се сушат
 • Дисплеј од 7 делови
 • EcoSilence Drive: штедење на енергија и тивка работа, инвертер мотор
 • Енергетска класа А+
 • Eco 50 – штедлив програм за вода и енергија
 • 12 комплети
 • Бучност – 50 dB(A) re 1 pW
 • 2 посебни функции: половично полнење, посебно сушење
 • 3 температури
 • ActiveWater хидрауличен состав
 • Асистент за дозирање
 • Автоматско препознавање на средства за перење
 • Регенерацијска електроника
 • Трослоен филтер
 • посебен дел во долната кошница за прибор за јадење
 • Електронски приказ на преостанато време
 • LED приказ за дозирање на сол и сјај
 • Ротационен регулатор со старт копче
 • Димензии (ВxШxД): 84.5 x 60 x 60 cm
 • Боја бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.