-12%

BOSCH Машина за садови SMI 46KS01E

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 13
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 633,640.00 ден 29,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: A
 • Број на комплети : 13
 • Бучава: 46 dB (A) re 1 pW
 • Број на програми : 6
  -Интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65 ° C, Еко 50 Стакло 40 ° C, 1 H 65 ° C,Pre-плакнење
 • 5 температури
 • Број на посебни функции :3
  -VarioSpeed ​​Плус,HygienePlus, посебно сушење
 • Програма за чистење и миење садови
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • Дозирање асистент
 • EcoSilence диск инвертор мотор
 • Aqua-Sensor-сензор за полнење
 • Автоматска детекција на детергенти
 • Уред за промена на топлина
 • Техника за наизменично испирање
 • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
 • Varioflex корпи
 • VarioPretinac
 • XXL корпа-сребрена боја
 • Rackmatic – горната корпа прилагодлива во височина (три-фаза)
 • Електронски приказ за преостанато време во минути
 • Одложен старт : 1-24 h
 • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
 • Систем за заштита на време
 • AquaStop
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии (В x Ш x Д): 815-875 x 600 x 550

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.