-12%

BOSCH Машина за садови SMI 46AS01E

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 12
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 628,999.00 ден 25,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: A
 • Број на комплети : 12
 • Бучава: 46 dB (A) re 1pW
 • Бучава (тивок програм): 44 dB (A) re 1 pW
 • Број на програми : 6
  -Интензивен 70 ° C Автоматско 45-65 °C, Еко 50 °C, Пацифик програма на 50 °C Стакло 40 °C, 1H 65 °C
 • Број на температури : 5
 • Број на посебни функции : 3
  -Variospeed, HygienePlus, посебно сушење
 • Програма за чистење и миење садови
 • ActiveWater хидрауличен состав
 • Дозирање асистент
 • EcoSilence диск инвертор мотор
 • AquaSensor-сензор за полнење
 • Автоматска детекција на детергенти
 • Техника за наизменично испирање
 • Регенерациска електроника
 • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
 • Vario корпа
 • XXL корпа-сребрена боја
 • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
 • Електронски приказ за преостанато време во минути
 • Индикаторот во боја: црвена
 • Одложен старт : 1-24 h
 • Заштита од деца
 • Систем за заштита на време
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии (В x Ш x Д): 815-875 x 600 x 550

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.