-12%

BOSCH Машина за перење WGG 14402BY

– Број на вртежи 1400 obr/min
– Димензии ШхВхД: 59,8х84,8х58,8 cm
– Енергетска класа A
– Капацитет 9 kg


52,100.00 ден 45,850.00 ден

Спореди

Опис

  • Број на вртежи 1400 obr/min
  • Заштита за деца
  • Димензии ШхВхД: 59,8х84,8х58,8 cm
  • Функции: SpeedPerfect, систем за отстранување на дамки со можност за избор на 4 видови дамки, Touch Control копчиња, функција за додавање на алишта, EcoSilence Drive инвертер мотор, Active Water Plus; AntiVibration Design, Aqua Protection, Soft Dial, звучен сигнал за крај на програм
  • Индикатор за преостанато време
  • Капацитет 9 kg
  • Бучност 71 db
  • Програми за перење: памук, лесно за одржување, осетливи ткаенини, волна/рачно перење; посебни програми: Alergija Plus/Higijena Plus, чистење на бубањот (со потсетник), темни алишта, испумпување/центрифугирање, брзо/мешано, Sport/Fitness, плакнење, екстра краток 15’/30′
  • Тежина 73,2 kg
  • Енергетска класа A

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.