-15%

BOSCH Машина за перење WAX 32M41BY

– Енергетска класа: B
– Потрошувачка енергија / вода: 59 kWh / 47 l
– Капацитет: 1 – 10 kg
– Вртежи во минута: 400 – 1600 o/min


80,600.00 ден 68,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: B
 • Потрошувачка енергија / вода: 59 kWh / 47 l
 • Капацитет: 1 – 10 kg
 • Вртежи во минута: 400 – 1600 o/min
 • Бучност при центрифугирање: 72 dB (A) re 1 pW
 • Стандардни програми: памук, лесно за одржување, фина облека/свила, волна/рачно перење
 • Посебни програми: чистење на барабанот (со потсетник), темна облека, кошули/блузи, хигиена плус, испумпување/центрифугирање, брзо/мешано, Sport/Fitness, дополнително плакнење, екстра кратко 15’/30′
 • Систем за отсранување на флеки со 4 опции
 • TouchControl копчиња
 • Функција за додавање на алишта
 • Голем LED дсиплеј
 • 4D состав на перење
 • XXL волумен на барабанот: 70 l
 • LED осветлување во внатрешноста
 • Vario барабан
 • EcoSilence Drive: тивка работа на моторот со долг животен век
 • ActiveWater Plus
 • AntiVibration Design
 • AquaStop
 • Информации за потрошувачка на вода и енергија
 • Систем за препознавање на пења
 • Звучен сигнал за крај на програмот
 • Димензии (В x Ш): 84.8 cm x 59.8 cm
 • Длабина: 59.0 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.