-12%

BOSCH Машина за перење WAX 32M40BY

– Капацитет 9кг
– Центрифуга 1600врт/мин
– Енергетска класа A+++ ( -30% )
– Систем за отстранување на флеки


66,500.00 ден 58,520.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет 9кг
 • Центрифуга 1600врт/мин
 • Енергетска класа A+++ ( -30% )
 • Систем за отстранување на флеки
 • 4D систем на перење
 • EcoSilence Drive
 • AllergyPlus
 • TouchControl
 • Светло во барабанот
 • Капацитет на барабанот 70л
 • AntiVibration Design
 • ActiveWater™Plus
 • AquaStop
 • Индикатор за потрошувачка на струја и вода
 • Димензии В/Ш/Д 85/60/63 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.