-12%

BOSCH Машина за перење WAX 32KH1BY

– Енергетска класа A +++
– Капацитет 10 KG
– Висина 84.8 CM
– Годишна потрошувачка на ел. ен. 220 циклуси 167 KWH


89,200.00 ден 78,500.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа A +++
 • Капацитет 10 KG
 • Висина 84.8 CM
 • Годишна потрошувачка на ел. ен. 220 циклуси 167 KWH
 • годишна потрошувачка на вода 220 циклуси 12100 L
 • Број на вртежи 1600 RPM
 • Инвертер мотор со долг животен век
 • Длабочина 59 CM
 • Бучност 48 DB
 • Анти алергена
 • Ширина 59.8 CM
 • Aquastop технологија
 • Wi-Fi конекција
 • Голем LCD дисплеј
 • Active water
 • I-dos

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.