-15%

BOSCH Машина за перење WAX 32EH0BY

– Енергетска класа C
– Капацитет 10 KG
– Висина 84.8 CM
– Годишна потрошувачка на ел. ен. 220 циклуси 167 KWH


101,600.00 ден 86,360.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа C
 • Капацитет 10 KG
 • Висина 84.8 CM
 • Годишна потрошувачка на ел. ен. 220 циклуси 167 KWH
 • годишна потрошувачка на вода 220 циклуси 12100 L
 • Број на вртежи 1600 RPM
 • Инвертер мотор со долг животен век
 • Длабочина 59 CM
 • Бучност 47 DB
 • Анти алергена
 • Ширина 59.8 CM
 • Aquastop технологија
 • Wi-Fi конекција
 • Голем LCD дисплеј
 • Active water
 • I-dos
 • Anti Stain Plus систем
 • 4D систем на перење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.