-12%

BOSCH Машина за перење WAW 28560EU

 • Енергетска класа: A
 • Капацитет на перење: 1 – 9 kg
 • Број на вртежи: 1400 o/min
 • Волумен на барабанот (XXL): 65 lДостапност:

Нема на залиха

54,540.00 ден 47,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Машина за перење
 • Енергетска класа: A
 • Капацитет на перење: 1 – 9 kg
 • Број на вртежи: 1400 o/min
 • Волумен на барабанот (XXL): 65 l
 • Потрошувачка на енергија: 152 kWh за една година
 • Потрошувачка на вода 11220 L годишно
 • Енергетска класа за центрифугирање: B
 • Ниво на бучавост: 48 dB (A) re 1pW
 • EcoSilence Drive: Нечујно работење на моторот со многу долг животен век
 • VarioPerfect: програмите се пократки или оптимизирани во потрошувачката за одлични резултати за перење
 • TouchControl: On / Off, пред-миење,  избор на брзината на вртење, Вода плус, Play / Pause
 • SpeedPerfect
 • EcoPerfect
 • LED осветлување
 • Широка врата од 32 см
 • SIG и агол на отворање од 171 °
 • Удобно заклучување
 • AntiVibration Design: потивка и постабилна машина
 • Сензор за проток за оптимална потрошувачка на вода
 • ActiveWater ™ Plus: Еколошки менаџмент на потрошувачката на вода
 • Повеќекратна заштита од истекување на вода
 • Систем за препознавање на пенење
 • Опции за заклучување за деца
 • Звучен сигнал на крајот од програмата
 • Димензии (В x Ш x Д):85 x 60 x 59

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.