-15%

BOSCH Машина за перење WAV 28M20BY

– Енергетска класа: A
– Потрошувачка енергија / вода: 48 kWh / 48 l
– Капацитет: 1 – 9 kg
– Вртежи во минута: 400 – 1400 o/min


62,999.00 ден 53,550.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка енергија / вода: 48 kWh / 48 l
 • Капацитет: 1 – 9 kg
 • Вртежи во минута: 400 – 1400 o/min
 • Бучност при центрифугирање: 70 dB (A) re 1 pW
 • Стандардни програми: памук, лесно за одржување, фина облека/свила, волна/рачно перење
 • Посебни програми: алергија Plus, самочистење (со потсетник), темна облека, кошули/блузи, екстра кратко 15’/30′, испумпување/центрифугирање, брзо/мешано, Sport/Fitness, дополнително плакнење
 • Систем за отстранување на флеки 4 опции
 • TouchControl копчиња
 • Функција за додавање на алишта
 • Голем LED дисплеј
 • 4D состав на перење
 • XXL волумен на барабанот: 65 l
 • LED осветлување на внатрешноста
 • Vario барабан
 • 32 cm широка врата
 • EcoSilence Drive тивка работа на моторот со долг животен век
 • ActiveWater Plus
 • AntiVibration Design
 • Информации за потрошувачката на енергија и вода
 • Систем за препознавање на пења
 • Звучен сигнал за крај на програмите
 • Димензии (В x Ш): 84.8 cm x 59.8 cm
 • Длабина: 59.0 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.