-12%

BOSCH Машина за перење WAV 28L90BY

– Капацитет 9кг
– Центрифуга 1400 врт/мин
– Енергетска класа A+++
– Систем за отстранување на флеки


86,800.00 ден 76,420.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет 9кг
 • Центрифуга 1400 врт/мин
 • Енергетска класа A+++
 • Систем за отстранување на флеки
 • 4D систем на перење
 • EcoSilence Drive
 • Refresh ActiveOxygen за отстранување на непријатни мириси
 • TouchControl
 • Светло во барабанот
 • Капацитет на барабанот 70л
 • AntiVibration Design
 • ActiveWater™Plus
 • AquaStop
 • Индикатор за потрошувачка на струја и вода
 • Димензии В/Ш/Д 848 x 598 x 590 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.