-15%

BOSCH Машина за перење WAU 28T61BY

– Енергетска класа C
– Капацитет 9 kg
– Вртежи во минута 1400 obr/min
– Бучност 48 dB(A)


48,000.00 ден 40,800.00 ден

Спореди

Опис

  • Енергетска класа C
  • Капацитет 9 kg
  • Вртежи во минута 1400 obr/min
  • Бучност 48 dB(A)
  • Инвертер мотор
  • Потрошувачка при стандарден програм 0,9 kWh
  • Посеби програми: алергија Plus, темни, плакнење, кошули / блузи, мешано тивко / ноќно перење, испумпување / центрифугирање, брзо / мешано, спорт, екстра кратко 15’/30′, осетливо / свила, волна – рачно перење, чистење на бубањот со потсетник, памук
  • LED дисплеј
  • Одложен старт
  • Индикатор за преостанато време
  • Сензор за тежина на алиштата
  • Заштита од деца
  • Заштита од протекување
  • Дијаметар на врата 30 cm
  • Бела боја
  • Тежина 68,6 kg
  • Димензии (ŠxVxD) 598 mm x 848 mm x 590 mm
  • ActiveWater
  • VarioPerfect
  • Звучен сигнал за крај на програмата
  • ActiveWater Plus – еколошко управување на потрошувачката на вода
  • SpeedPerfect – совршено чисти алишта со заштеда до 65% од времето
  • ЕcoSilence Drive: тивка работа на моторот со долг век на работа (10 годишна гаранција на моторот)
  • AntiVibration Design: тивка и стабилна машина
  • Приказ за предозирање
  • Сензор за детекција на пења

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.