-12%

BOSCH Машина за перење WAT 24360BY

 • Енергетска класа: A
 • Капацитет на перење: 1 – 8 kg
 • Број на вртежи: 1200 o/min
 • Волумен на барабанот : 63 l

34,100.00 ден 29,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење
 • Енергетска класа: A
 • Капацитет на перење: 1 – 8 kg
 • Број на вртежи: 1200 o/min
 • Волумен на барабанот : 63 l
 • Ниво на бучавост: 50 dB (A) re 1pW
 • Потрошувачка на енергија: 137 kWh
 • Потрошувачка на вода 9900 L годишно
 • Енергетска класа за центрифугирање: B
 • VarioPerfect: програмите се пократки или оптимизирани во потрошувачката за одлични резултати за перење
 • Копчињата за TouchControl:Почеток, Старт / Пауза со подоцнежно дополнување,Избор на брзина на центрифугирање / Исплакнете
 • EcoPerfect
 • SpeedPerfect
 • Функцијата за перење ви овозможува да додадете алишта по миењето
 • Отворање на вратата 32 см
 • Aгол на отворање 165 °
 • Метална кука на вратата
 • Удобно заклучување
 • EcoSilence Drive: долготрајни инверторски мотори
 • AntiVibration Design: потивко и постабилна машина
 • Сензор за проток за оптимална потрошувачка на вода
 • ActiveWater ™ Plus: Еколошки менаџмент на потрошувачка на вода
 • Повеќекратна заштита од истекување на вода
 • 3D-AquaSpar систем
 • Целосно електронско подесување со контролер за сите програми, температури и специјални програми
 • Голем LED дисплеј со индикатор за напредок на програмата, брзина на ротација на барабанот, преостанато време, 24-часовен крај на миење и препорака за полнење на барабанот
 • Приказ на предозирање
 • Систем за препознавање на пенење
 • Контролирање на нерамнотежа
 • Опции за заклучување за деца
 • Сигнал на крајот на програмата
 • Самоочистувачка преграда за средства за чистење
 • Контејнер за течен детергент
 • Димензии (В x Ш x Д):84.8 x 59.8 x 59 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.