-15%

BOSCH Машина за перење WAN 28262BY

– Енергетска класа C
– Капацитет 8 kg
– Вртежи во минута 1400 obr/min
– Бучност 52 dB(A)


37,900.00 ден 32,199.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа C
 • Капацитет 8 kg
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Бучност 52 dB(A)
 • Инвертер мотор
 • Потрошувачка при стандарден програм 0,92 kWh
 • Посеби програми: алергија Plus, темни, плакнење, кошули / блузи, мешано тивко / ноќно перење, испумпување / центрифугирање, брзо / мешано, спорт, екстра кратко 15’/30′, осетливо / свила, волна – рачно перење
 • LED дисплеј
 • Одложен старт
 • Индикатор за преостанато време
 • Сензор за тежина на алиштата
 • Заштита од деца
 • Заштита од протекување
 • Дијаметар на врата 30 cm
 • Бела боја
 • Тежина 70,3 kg
 • Димензии (ŠxVxD) 59,8 cm x 84,8 cm x 55 cm
 • ActiveWater
 • VarioPerfect
 • Звучен сигнал за крај на програмата
 • 3D-AquaSpar-sistem
 • ЕcoSilence Drive: тивка работа на моторот со долг век на работа (10 годишна гаранција на моторот)
 • AntiVibration Design: тивка и стабилна машина
 • Сензор за детекција на пења

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.