-15%

BOSCH Машина за перење WAN 28160BY

– Енергетска класа C
– Капацитет 8 kg
– Вртежи во минута 1400 obr/min
– Бучност 52 dB(A)


Достапност:

Нема на залиха

37,900.00 ден 32,199.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Енергетска класа C
 • Капацитет 8 kg
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Бучност 52 dB(A)
 • Инвертер мотор
 • Потрошувачка при стандарден програм 0,92 kWh
 • Посеби програми: темни алишта, кошули / блузи, спорт, завеси, брзо / мешано, алергии Plus, краток 30’/15′, чистење на бубањот, плакнење/центрифугирање, волна – рачно перење, нежен / свила
 • LED дисплеј
 • Одложен старт
 • Индикатор за преостанато време
 • Сензор за тежина на алиштата
 • Заштита од деца
 • Заштита од протекување
 • Дијаметар на врата 30 cm
 • Бела боја
 • Тежина 69 kg
 • Димензии (ŠxVxD) 59,8 cm x 84,8 cm x 55 cm
 • Можност за полувградување
 • Приказ на температура
 • Приказ на брзина на центрифуга
 • Препорачана количина на алишта
 • ActiveWater
 • VarioPerfect
 • Звучен сигнал за крај на програмата
 • 3D-AquaSpar-sistem
 • ЕcoSilence Drive: тивка работа на моторот со долг век на работа (10 годишна гаранција на моторот)
 • AntiVibration Design: тивка и стабилна машина
 • Сензор за детекција на пења
 • Должина на кабел: 210 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.