-15%

BOSCH Машина за перење WAN 24265BY

– Димензии 848 x 598 x 550 mm
– Капацитет 8 кг
– Вртежи [rpm] 1200
– Инвертер мотор EcoSilence Drive


36,500.00 ден 31,030.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење WAN 24265BY Seria 4
 • Димензии 848 x 598 x 550 mm
 • Капацитет 8 кг
 • Вртежи [rpm] 1200
 • Инвертер мотор EcoSilence Drive
 • Енергетска класа C
 • Бучност [dB] 69
 • Годишна потрошувачка на ел. енергија /100 циклуси [kWh] 62
 • TimeDelay функција
 • DrumClean програма
 • Reload функција
 • ActiveWater Plus
 • SpeedPerfect
 • 17 програми
 • TouchControl копчиња
 • Волумен на бубањ 55 l
 • Aqua Protection
 • AntiVibration Design

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.