-14%

BOSCH Машина за перење WAN 24061BY

– Енергетска класа: A+++
– Капацитет на перење: 1 – 8 kg
– Број на вртежи: 1200 o/min
– Волумен на барабанот : 55 l


30,380.00 ден 25,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет на перење: 1 – 8 kg
 • Број на вртежи: 1200 o/min
 • Волумен на барабанот : 55 l
 • 3D-Aqua-Spar систем
 • iQdrive: енергетски поефикасен и најчист мотор
 • Димензии (В x Ш x Д): 84.8 cm x 59.8 cm x 55.0 cm
 • Можноста за надградба на висина од 85 см
 • Нова иновативна брава
 • 24h одложен старт
 • Ниво на бучавост: 55/76 dB (A) re 1pW
 • EcoSilence Drive ™: екстремно економична и тивка работа и долг животен век на инвертер моторот
 • VarioPerfect
 • EcoPerfect намалена потрошувачката на енергија и до 30%
 • SpeedPerfect
 • ActiveWater ™: Заштеда на вода и ресурси
 • копчиња TouchControl
 • Потрошувачка на енергија: 157 kWh / година
 • Боја: бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.