-17%

BOSCH Машина за перење WAN 20060BY

 • Енергетска класа: A
 • Капацитет на перење: 1 – 7 kg
 • Број на вртежи: 1000 o/min
 • Волумен на барабанот : 55 l

25,350.00 ден 20,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење
 • Енергетска класа: A
 • Капацитет на перење: 1 – 7 kg
 • Број на вртежи: 1000 o/min
 • Волумен на барабанот : 55 l
 • Посебни програми:
  -Плакнење, Брзо/Мешано, Екстра краток 30 ‘/ 15’, Волна-рачно перење, Свила
 • VarioPerfect: избор на брзо или штедливо перење
 • TouchControl копче:
  -Старт/пауза со можност за покасно додавање,EcoPerfect, SpeedPerfect, Start u,избор на број на вртежина центрифуга/исклучување
 • Повеќе заштита од излевање на вода
 • Приказ за текот на програмата , температура, број на вртежи, преостанато време и програмирање време вклучувајќи до 24h
 • Потполно електронско управување со еден регулатор за сите програми за перење
 • 3D-AquaSpar- систем
 • Количинска автоматика
 • EcoSilence Drive
 • AntiVibration Design-повеќе стабилна и потивка машина
 • Контрола на нерамнотежата на барабанот
 • Звучен сигнал за крај на програмата
 • Опција за заклучување од деца
 • Додаток за течен детергент
 • Лесно за заклучување
 • Димензии (В x Ш x Д): 84,8 x 59,8 x 55
 • Можност за вградување
 • Ниво на бучавост: 54/74 dB (A) re 1pW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.