-15%

BOSCH Машина за перење WAJ 24062BY

– Капацитет: 7 kg
– Енергетска класа: D
– Број на вртежи: 1200 rpm
– Волумен на бубањот: 55 l


30,680.00 ден 25,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: D
 • Број на вртежи: 1200 rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Стандардни програми: памук, easy care, деликатни, волна, рачно перење
 • Специјални програми: дополнително плакнење, цедење / центрифугирање, брзо / mix, екстра кратко 30 ‘/ 15’
 • Можност да се додаваат алишта откако веќе е пуштена машината
 • ТouchControl копчиња
 • Електронска контрола на сите програми
 • Дијаметар на врата 30 cm
 • EcoSilence Drive: тивок мотор со долг век на користење
 • Anti-vibration дизајн за потивка работа
 • ActiveWater, внимателно користење на водата
 • Повеќеслојна заштита од протекување
 • Детектор за пења
 • Child lock
 • Сигнал за крај на програмата
 • Боја: Бела
 • Димензии (HxWxD): 84.8 cm x 59.8 cm x 54.6 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.