-15%

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

– Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
– AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
– Капацитет: 7 kg
– Енергетска класа: D


29,350.00 ден 24,950.00 ден

Спореди

Опис

 • EcoSilence Drive ™: екстремно економична и тивка работа за долг животен век – 10 години гаранција на инвертер моторот
 • SpeedPerfect: перфектно чистење дури за 65% помалку време
 • ActiveWater: прецизно користење на вода со автоматско мерење на тежината на алиштата
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: D
 • Потрошувачка на струја од 157 kWh / годишно базирајќи се на 220 стандардни перења
 • Класа на центрифугирање: C
 • Број на вртежи: 1000 rpm
 • Влажност по завршување на перењето: 62%
 • Стандардни програми: памук, лесно, деликатно, волна и рачно перење
 • Специјални програми: дополнително плакнење, цедење / центрифуга, брзо / mix, екстра кратко 30 ‘/ 15’
 • Функција за дополнување: може да додавате дополнителни алишта откако веќе сте ја вклучиле машината
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • 30 cm врата
 • Повеќекратна заштита од вода и протекување
 • Препознавање на пења
 • Заштита од деца
 • Сигнализација за завршен програм
 • Самочистечки контејнер за детергентот
 • Димензии (В x Ш): 84.8 cm x 59.8 cm
 • Длабочина: 54.6 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.