-14%

BOSCH Машина за перење WAB 20061 BY

 • Енергетска класа: A
 • Капацитет на перење:  1 – 5,5 kg
 • Број на вртежи:  1000 o/min
 • Волумен на барабанот : 42 l

19,750.00 ден 16,899.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење
 • Енергетска класа: A
 • Капацитет на перење:  1 – 5,5 kg
 • Број на вртежи:  1000 o/min
 • Волумен на барабанот : 42 l
 • Посебни програми:
  -Супер 30, Волна-рачно перење, Свила
 • Копчиња:
  -Старт, Брзо, Предперење
 • Повеќе заштита од излевање на вода
 • Целосно електронски регулатор за контрола на температурата и посебни програми
 • AquaSpar систем
 • Систем за препознавање на пена
 • Контрола на нерамнотежата на барабанот
 • LED дисплеј
 • Димензии (В x Ш x Д): 85 x 60 x 55
 • Можност за вградување
 • Ниво на бучавост: 59/73 dB (A) re 1pW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.