-12%

BOSCH Машина за перење и сушење WNG 254U0BY

– Машина за перење и сушење WNG 254U0BY
– Капацитет: 10 Kg перење / 6 Kg сушење
– Број на вртежи: 1400 rpm
– Број на програми: 14


91,100.00 ден 80,170.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење и сушење WNG 254U0BY
 • Капацитет: 10 Kg перење / 6 Kg сушење
 • Број на вртежи: 1400 rpm
 • Енергетска класа: Е
 • Број на програми: 14
 • Мотор: EcoSilence Drive ™ инвертер мотор
 • Технологија: AquaStop / AutoDry
 • Електронски контролен панел
 • LED дисплеј
 • Кондензациска
 • Димензии: 84.8×59.8x59cm
 • Бучност: 69 dB

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.