-12%

BOSCH Машина за перење и сушење WNA 14400BY

– Модел WNA 14400BY
– Тип Serie 6
– Број на вртежи 1400
– Капацитет 9 кг перење/ 6 кг сушење


83,890.00 ден 73,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел WNA 14400BY
 • Тип Serie 6
 • Број на вртежи 1400
 • Капацитет 9 кг перење/ 6 кг сушење
 • Можност за полувградување
 • Димензии (V x Š): 84.8 x 59.8
 • Длабина: 59.0
 • Енергетска класа со перење и сушење: E
 • Бучност: 69 dB (A) re 1 pW
 • Стандардни програми за перење: памук, едноставна нега, осетлив веш/свила, волна/рачно перење
 • Посебни програми на перење: Алергија Plus, екстра кратко 15′, мешано, испумпуваењ/центрифугирање, дополнително испирање
 • Стандардни програми сушење: памук, едноставна нега
 • Посебни програми на сушење: Освежување, интензивно сушење, нежно сушење, перење и сушење 60′

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.