-12%

BOSCH Машина за перење и сушење WDU 8H543EU

– Home connect поврзување
– EcoSilence drive Инвертер мотор
– Капацитет 10кг перење и 6кг сушење
– 1400 вртежи


103,880.00 ден 91,410.00 ден

Спореди

Опис

 • Серија 6
 • SMART Машина за перење и сушење алишта со интегриран WIFI
 • Home connect поврзување
 • EcoSilence drive Инвертер мотор
 • Капацитет 10кг перење и 6кг сушење
 • 1400 вртежи
 • Голем ЛЦД Дисплеј
 • DirectSelect осветлени контроли
 • 14 програми
 • AutoDry нежно сушење на алиштата до поскауваната сувост
 • Refresher за освежени алишта без гужвање
 • ActiveWater Plus за мала потрошувачка на вода при секое перење со автоматско препознавање на тежината
 • Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија
 • Allergy plus функција
 • Hygiene care посебна програма која ги предобработува алиштата на мн високи темпертури за најголема хигиена
 • Vario Perfect – програмите се временски скратени и оптимизирани
 • Можност за додавање алишта
 • Заклучување од деца
 • Vario барабан
 • AquaStop заштита од протекување
 • Бучност 70dB
 • Енергетска класа D
 • Димении 85x60x61.6 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.