-15%

BOSCH Машина за перење и сушење WDU 8H541EU

– Енергетска класа:E
– Вртежи:1400 врт./min
– Капацитет:10kg перење,6kg сушење
– Одложен почеток


94,490.00 ден 80,299.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење и сушење
 • EcoSilence Drive™
 • AutoDry
 • ActiveWater™Plus
 • AntiVibration Design
 • AquaStop
 • LED дисплеј
 • Полнење: фронтално
 • Енергетска класа:E
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Капацитет:10kg перење,6kg сушење
 • Одложен почеток
 • Потрошувачка на енергија по циклус:0.73kW
 • Ниво на бучава:45/70dB
 • Димензии:84.8×59.8×61.6cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.