-12%

BOSCH Лајсна за аспиратор DSZ 4655

  • Лајсна за вграден аспиратор на извлекување
  • Боја : инокс
  • нерѓосувачки челик
  • ширина : 60 cm3,550.00 ден 3,120.00 ден

Спореди

Опис

  • Лајсна за вграден аспиратор на извлекување
  • Боја : инокс
  • нерѓосувачки челик
  • Тежина : 270 гр
  • ширина : 60 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.