-13%

Комбиниран Фрижидер BOSCH KGV 36UL20S

 • Енергетска класа: А
 • Боја: Inox
 • Замрзнувачки дел доле
 • Бруто капацитет: 307 l

34,380.00 ден 29,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Комбинирани фрижидери
 • Low frost
 • Дизајн со меки линии, заоблен
 • Боја inox
 • Вкупна корисна запремина 307л
 • 1 компресор
 • По висини подесиви нозе напред , тркалца од позади
 • Електронско ракување и подесување на температурата со лед приказ
 • Одвод на одледената вода
 • Автоматско одмрзнување
 • Отварање на вратата во десно, преместива и на лево
 • Разладен дел горе
 • Запремина 213л
 • Автоматско отопување
 • 4 полици од осигурано стакло, од тие 3 се подесиви по висина
 • Осветлување на внатрешноста
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • Лед осветлување на фрижидерот
 • Замрзнувачки дел доле
 • Запремнина 94 л
 • Супер замрзнување
 • 3 фиоки од прозирна пластика, 1 од нив big box
 • Пластичен дотаток за правење на коцки мраз
 • Календар на замрзнување
 • Капацитет на замрзнување: 7 кг/24 часа
 • Време на чување на храната при пречки: 23 часа
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 274
 • Климатска класа: SN-Т
 • Бучност: 41 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа: А
 • Димензии (VxŠxD):186x60x65 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.