-18%

BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390G50H

 • Мултифункционална 3D Comfort рерна
 • 3 плин 1 струја
 • 7 функции
 • 66 lit. рерна41,200.00 ден 33,780.00 ден

Спореди

Опис

 • Електрична мултифункционална 3D Comfort рерна
 • Комбинирана плоча за готвење “3 плин 1струја”
 • 7 функции
 • Посебно голема запреминина на печката (66 л)
 • Гранит емаил внатрешни зидови
 • Лед дисплеј,
 • Халогено осветлување
 • Сигурносно заклучување за деца
 • По еден брз, обичен и штедлив плински пламеник и едно електрично поле за готвење од лиено железо
 • Палење со една рака
 • Термоелектричен осигурач за спречување на течењето на плинот
 • Челични носачи на садот со гумени нозе
 • Стаклен поклопец на плочата за готвење
 • Полиња за готвење
 • SL 3,0 kW
 • OL 1,0 kW
 • SD 1,0 kW
 • OD 1,75 kW
 • Прибор
 • 2 х емајлирани лим за печење
 • 1 х решетка
 • На располагање и богат асортиман на дополнителен прибор ( телескопски водилки)
 • Димензии В/Ш/Д: 85/60/60 cm
 • Приклучна сила: 4,3 kW
 • Енергетска класа А
 • Прво фабричко подесување на апаратот e на течен плин
 • Приложен и вентил за приклучување и на земјен плин (20мбар).
 • Независно делување на сите полиња за готвење и на рерната.
 • Фиока за прибор
 • Прилагодлива висина на нозете на шпоретот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.