-12%

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 33VW31S

– Вкупен корисен волумен: 286 л.
– Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
– Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
– Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот

31,690.00 ден 27,890.00 ден

Спореди

Опис

 • KGV33VW31S e seria 4, A++ ен. класа,самостоен фрижидер со VitaFresh фиока
 • Low Frost-иновативна технологија на одмрзнување која штеди енергија со тивка работа на моторот
 • Ентериер со метални апликации
 • LED внатрешно осветлување во ладилникот
 • FreshSense-постојана температура во внатрешноста со технологијата на сензори
 • Електронско регулирање на температурата
 • Врати: бели, страници: бела боја

Ладилник дел:

 • Автоматско одмрзнување во ладилникот
 • Динамичко ладење со внатрешен вентилатор
 • 4 сигурносни полици од калено стакло, од кои 1 полица е EasyAccess
 • EasyAccess-полица на лизгач
 • Држач за шишиња -хромиран,елегантен

Систем за свежина:

 • VitaFresh фиока со прилагодлива влажност – овошјето и зеленчукот остануваат свежи подолго

Замрзнувачки дел:

 • Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
 • 2 полици за замрзнати производи, од која 1 е BigBox
 • BigBox: голема фиока во замрзнувачот
 • Календар за замрзнати производи

Технички информации:

 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 23 часa
 • Климатска класа: SN-T
 • Емисија на бучава: 39 dB (A) re 1 pW
 • Годишна потрошувачка на енергија: 219kWh
 • Димензии (В х Ш х Д): 176 x 60 x 65

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.