-11%

Bosch Климатизери RAC 8000 9000BTU

 • Енергетска класа на греење: A++/A+
 • Капацитет на ладење: 2.7 kW
 • Капацитет на греење: 2.90 kW
 • Греење и ладење при температура -15 до +50

34,950.00 ден 31,200.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет на ладење: 2.7 kW
 • Капацитет на греење: 2.90 kW
 • Енергетска класа на греење: A++/A+
 • SEER коефицент: 7.4
 • SCOP коефицент: 5.4
 • Греење и ладење при температура -15 до +50
 • Влезна снага на ладење: 750W
 • Влезна снага на греење: 770W
 • Био Филтер
 • Ултра Јонизатор
 • Автоматски Рестарт
 • Функција “Follow me”
 • Функција “ON / OFF”
 • Display
 • Фреон R410A
 • Turbo Mode
 • ECO mode
 • 1 W standby mode
 • Тајмер

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.