-21%

BOSCH Кафемат TIS 30321RW

 • Резервоар за вода од 1,4 л
 • Моќност: 1300 W
 • BRITA Inteza филтер за вода
 • OneTouch функцијаДостапност:

Нема на залиха

36,370.00 ден 28,900.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Идеален за подготовка на кафе и целосна арома со користење на SensoFlow систем
 • OneTouch функција-сите кафе специјалитети со едно притиснување на копче – без разлика дали тоа е еспресо, капучино или лате макијато
 • MilkMagic Pro-лесна подготовка на Капучино и Лате Макијато
 • BRITA Inteza филтер за вода-го намалува количеството на бигор во водата и ги филтрира супстанциите кои влијаат на мирисот и вкусот
 • Прилагодлива висина на млазницата за кафе и млеко-погодна за 13 високи чаши за Latte Macchiato
 • Одржувањето и чистењето се брзи и лесни
 • Отстранлив резервоар за вода (волумен 1,4 л)
 • Водна пумпа со притисок од 15 бари
 • Постојан висок квалитет на апаратот од прва до 15.000. чаша
 • Автоматска програма за брзо испирање при вклучување, исклучување
 • Отстранлива млазница-лесно се чисти под проточна вода или во машина за миење садови
 • Calc’nClean-Автоматска програма за чистење и отстранување на мелење
 • Сад со капак за чување на зрната кафе до 250gr
 • Достапни се различни јазици за прикажување
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Моќност: 1300 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.