-12%

BOSCH Грил TFB 3302V

 • Боја: сребрена
 • Моќност на грејачот: 1.800 W
 • 3 различни позиции
 • Индикатор за температура5,230.00 ден 4,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: сребрена
 • Изолирана рачка
 • Моќност на грејачот: 1.800 W
 • Идеален за припрема на храна без додавање на масло или пица
 • Со 3 различни позиции за припрема на храната :
  ”контакт” за сендвичи , плескавица и пилешко
  “со подигната горна плоча” за пица и риба и
  “отворена горна плоча” за поголема површина за печење
 • Индикатор за температура со светилка
 • Нелепиви и одстраниви плочи (22x31cm)
 • Посебен додаток за рамномерно печење на двете плочи
 • Сигурносен микропрекидач
 • Димензии 120 x 390 x 325 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.