-12%

BOSCH Грил TFB 3302

– Mоќност 1800 w
– Горна и долна грејна плоча
– Голема површина на плочите 220×380см
– Регулирање на температурата


5,670.00 ден 4,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Tостер
  • Mоќност 1800 w
  • Горна и долна грејна плоча
  • Голема површина на плочите 220×380см
  • Регулирање на температурата
  • Нелеплив материјал на плочите
  • Плочите се отстрануваат

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.