-12%

BOSCH Фрижидер KAD 93VBFP

 • No frost
 • Енергетска класа: F
 • Боја: Црна
 • Лед во коцкиДостапност:

Нема на залиха

155,250.00 ден 136,620.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 

 • KAD93VIFP e seria 6, F ен. класа,side by side фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • Ентериер со метални апликации
 • LED внатрешно осветлување
 • Електронско регулирање на температурататочно дигитално прикажување
 • Одделно регулирање на температурата во фрижидерот и замрзнувачот
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • Врати: црна боја, страници: црна боја
 • Вертикални рачки за отварање: алуминиум                                                                                              
 • Мраз и вода:
 • Диспанзер за мраз и вода
 • Лед во коцки, дробен мраз и вода за пиење на располагање, осветлувањето е на допир
 • Изработка на коцки за мраз, приближно 0.9 кг / 24 ч.
 • Филтер за вода во внатрешноста
  Ладилник дел
 • SuperCooling: брзо пад на температурата во ладилникот
 • AirFreshFilter: ги минимизира бактериите и мирисите во воздухот
 • безбедносни полици од калено стакло
 • MultiAirflow sistem
  Систем за свежина:
 • 2 х MultiBox: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
  Замрзнувачки дел:
 • Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • 5 полици за замрзнати производи, и уште 3 полици на вратата
 • Календар за замрзнати производи
  Технички информации:
 • Вкупен корисен волумен: 533 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 368 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач165 л.
 • Капацитет на замрзнување10 kg / 24 часот
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 4 часa
 • Климатска класаSN-T
 • Должина на приклучокот за вода 5 м
 • Емисија на бучава42 dB (A) re 1 pW
 • Годишна потрошувачка на енергија: 436kWh
 • Димензии (В х Ш х Д): 177 x 91 x 72
 • Безбедност:
 • Гаранција на производот од 24 месеци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.