-15%

BOSCH Фрижидер KAN 93VIFP

 • No frost
 • Енергетска класа: F
 • Боја: Инокс
 • Нето капацитет: 551 LДостапност:

Нема на залиха

118,150.00 ден 100,430.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • KAN93VIFP e seria 4,  F ен. класа,side by side фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • Ентериер со метални апликации
 • LED внатрешно осветлување
 • Електронско регулирање на температурататочно дигитално прикажување
 • Одделно регулирање на температурата во фрижидерот и замрзнувачот
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • Врата: од нерѓосувачки челик, AntiFingerprint, страници: сива боја                                                       
 • Ладилник дел:
 • FreshSense-постојана температура во внатрешноста со технологијата на сензори
 • SuperCooling: брзо пад на температурата во ладилникот
 • безбедносни полици од калено стакло
 • MultiAirflow sistem
  Систем за свежина:
 • 2 х MultiBox фиоки на шини: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
  Замрзнувачки дел:
 • IceTwister: лесно се отстранува и полни – за голема количина коцки мраз
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • Број на провидните фиоки за замрзнување: 2
 • полици за замрзнати производи од кои 2 се прилагодливи на висина
 • 5 полици на вратата
 • Календар за замрзнати производи
  Технички информации:
 • Вкупен корисен волумен: 552 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 371 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач181 л.
 • Капацитет на замрзнување12 kg / 24 часот
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 4 часa
 • Климатска класаSN-T
 • Емисија на бучава42 dB (A) re 1 pW
 • Годишна потрошувачка на енергија: 363kWh
 • Димензии (В х Ш х Д): 179 x 91 x 71
 • Безбедност:
 • Гаранција на производот од 24месеци.

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.