-10%

BOSCH Филтер BBZ 123GALL

  • Сет 12 филтер кеси
  • 3 резервни филтри
  • Висок квалитет

1,650.00 ден 1,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Сет 12 филтер кеси
  • 3 резервни филтри
  • Висок квалитет

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.