-17%

BOSCH Фигаро за коса PHC 5363

 • Боја: црна
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Температура од 140 до 200°C
 • Јачина : 1000 W3,250.00 ден 2,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црна
 • Дисплеј спремен за употреба со зелена светилка
 • Лизгачки прекинувач со контролно светло
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Температурата од 140- 200°C
 • Мала цевка со дијаметар 19мм за прекрасно дизајнирани сјајни локни
 • Иновативни црвени сијалички кружно распоредени кои светат кога 4x јонизирачката функција е активирана.
 • Quattro-Ion функција за поголем сјај
 • Керамичка облога
 • Заштита за прсти
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Гумен кабел 1.8 м ,отпорен на топлина
 • Приклучна сила : 39 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.