-17%

BOSCH Фигаро за коса PHA 2661

 • Боја: сребрена /темно сива
 • Округла четка со мешани четкици
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 1000 W3,450.00 ден 2,870.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: сребрена /темно сива
 • Ionizacija: за полесно чешлање на косата и намалена статичност
 • 2 избора на температури
 • Одвоена “cool” типка за фиксирање на фризурата (170 / 350 W)
 • Кукица за обесување
 • Заштита од прегрејување
 • Округла четка со мешани четкици
 • Округла четка со извлекувачки четкици за полесно обликување на подвиткувањата
 • Додаток за обликување на на мали подвиткувања
 • Додаток за пеглање на косата
 • Несесер за чување на додатоците
 • Млазница за за трајна
 • Приклучна сила : 1000 W
 • Димензии (v x š x d): 340x340x80 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.