-12%

BOSCH Фигаро за коса PHA 2302

 • Боја: Бела
 • Округла четка со мешани четкици
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 700 W2,470.00 ден 2,170.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црвена
 • 2 степени на температура 350 / 700 W
 • Одвоена “cool” типка за фиксирање на фризурата (180 W)
 • Кукица за закачување
 • Заштита од прегрејување
 • Помагало за одложување
 • Керамички премаз на основата на четките
 • Округла четка со мешани четкици
 • Округла четка со извлекувачки четкици за полесно обликување на подвиткувањата
 • Приклучна сила : 700 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.