-51%

BOSCH Фигаро за коса PHA 1151

 • Боја: црна,лимон
 • Округла четка  со четкици
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 300 W1,630.00 ден 800.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна,лимон
 • 1 степен на температура
 • Кукица за закачување
 • Заштита од прегрејување
 • Округла четка -25 мм со четкици
 • Опција за бирање на волтажа (110-230 V)
 • Приклучна сила : 300 W
 • Должина на кабел: 1,8м

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.