-24%

BOSCH Фен PHD 2511

 • Боја: Црна
 • Заштита од прегрејување
 • Тристпенско бирање на температурата
 • Приклучна сила : 1800 WДостапност:

Нема на залиха

1,520.00 ден 1,150.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја:црна
 • Посебни одвоени копчиња за бирање на силата и температурата
 • Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење
 • Тристпенско бирање на температурата
 • Комбиниран клизен регулатор за бирање на силата на сушење за индивидуално подесување
 • Одвоена “cool” типка за фиксирање на фризурата
 • Кукица за обесување
 • Заштита од прегрејување
 • Додаток за трајна
 • Млазница за трајна
 • Приклучна сила : 1800 W
 • Димензии (v x š x d): 80x170x250 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.