-23%

BOSCH Фен PHD 1150

 • Боја: Црвена цреша
 • Заштита од прегрејување
 • Двостепенско бирање на температурата
 • Приклучна сила : 1200 W1,800.00 ден 1,380.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црвена цреша
 • Двостепенско индивидуално бирање на температурата
 • Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење
 • Чување на мал простор заради рачката која се склопува
 • Комбинирана типка за бирање на силата и температурата
 • Кукица за обесување
 • Помагало за одложување
 • Заштита од прегрејување
 • Млазница за за трајна
 • Адаптер за Јужна Европа
 • Патнен несесер за чување
 • Приклучна сила : 1200 W
 • Можно е пренасочување на волтажата на 110 / 230 V
 • Димензии (v x š x d): 80x230x160 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.