-13%

BOSCH Електрична косилка ARM 34

– Снага на мотор (поwer drive): 1300 W
– ширина сечење: 34 cm
– заштита од прегревање на мотор


10,550.00 ден 9,150.00 ден

Спореди

Опис

  • Снага на мотор (поwer drive): 1300 W
  • ширина сечење: 34 cm
  • Max вртежен момент 15 Nm
  • Прецизно сечење до ивица: благодарение на чешел за трева
  • подесување на висина сечење: 5 позиции (od 20 do 70 mm)
  • заштита од прегревање на мотор
  • Ергономска Ergoflex дршка
  • Тежина: 11 kg.
  • Обем на испорака: кутија за трева 40L, КАРТОН КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.