-12%

BOSCH Електричен шпорет HCA 743 250E

 • Енергетска класа : А
 • Боја : инокс
 • Приклучна сила: 9,7 kW
 • Фиока за прибор

36,690.00 ден 32,290.00 ден

Спореди

Опис

 • Надворешнен изглед -инокс
 • Електронски саат
 • Дугмиња на вовлекување
 • Фиока за прибор
 • Прилагодлива висина на нозете на шпоретот
 • За рерната:
 • Електрична мултифункционална 3D Comfort рерна
 • 8 Функции на греење, вклучувајќи и грил и пица
 • Функција на брзо загревање,одмрзнување
 • Посебно голема запреминина на печката XXL (66 л)
 • Гранит емајл внатрешни зидови
 • Ладна врата
 • Електронски програмски саат со дисплеј ( Off,alarm)
 • Сигурносно заклучување против деца
 • Потполно стаклена внатрешна врата , четвороструко застаклување
 • Осветлување на рерната
 • За плочата за готвење :
 • Стаклокерамичка плоча за готвење, 4 Higj speed полиња за готвење од кои 1 е раширено со 2 круга
 • Индикатор на преостанатата топлина за секое поле
 • Полиња за кување:
 • Напред/Лево 1,8 kW
 • Назад/Лево 1,8  kW
 • Назад/Десно 1,2 kW
 • Напред/Десно со две полиња 0,75 kW
 • Фиксни жичани полици
 • 1 х емајлирана тепсија за печење
 • 1 х решетка
 • Богат асортиман на додатен прибор
 • Димензии V/Š/D: 85/60/60 cm
 • Приклучна сила: (електрика) 9,7 kW
 • Енергетска класа А

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.