-12%

BOSCH Електричен шпорет HCA 422 250E

 • Енергетска класа : А
 • Боја : инокс
 • Приклучна сила: 9,2 kW
 • Фиока за прибор

29,760.00 ден 26,190.00 ден

Спореди

Опис

 • Надворешнен изглед од инокс
 • Фиока за прибор
 • Прилагодлива висина на нозете на шпоретот
 • За рерната:
 • Електрична конвенционална рерна
 • 4 Функции на греење, вклучувајќи и грил
 • Функција на брзо загревање
 • Посебно голема запреминина на печката XXL (71 л)
 • Гранит емајл внатрешни зидови
 • Осветлување на рерната
 • За плочата за готвење :
 • Стаклокерамичка плоча за готвење, 4 Higj speed полиња за готвење
 • Индикатор на преостанатата топлина за секое поле
 • Полиња за кување:
 • Напред/Лево 1,2 kW
 • Назад/Лево 1,8 kW
 • Назад /Десно  1,2 kW
 • Напред/Десно 2,2 kW
 • Фиксни жилани полици на 4 нивоа
 • 1 х емајлирана тепсија за печење
 • 1 х решетка
 • Димензии V/Š/D: 85/60/60 cm
 • Приклучна сила: (електрика) 9,2 kW
 • Енергетска класа А

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.