-16%

BOSCH Електричен шпорет HCA 422 120

 • Енергетска класа : А
 • Боја : бела
 • Приклучна сила:  9,2 kW
 • Фиока за прибор

27,999.00 ден 23,600.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја бела
 • Фиока за прибор
 • Прилагодлива висина на нозете на шпоретот
 • За рерната:
 • Електрична конвенционална рерна
 • 4 Функции на греење, вклучувајќи и грил
 • Функција на брзо загревање
 • Посебно голема запреминина на печката XXL (71 л)
 • Гранит емајл внатрешни зидови
 • Осветлување на рерната
 • За плочата за кување :
 • Стаклокерамичка плоча за кување, 4 Quick Therm полиња за кување
 • Индикатор на преостанатата топлина за секое поле
 • Полиња за кување:
 • SL 1,2 kW
 • OL 1,8 kW
 • SD 2,2 kW
 • OD 1,2 kW
 • 1 х емајлирана тепсија за печење
 • 1 х решетка
 • Димензии V/Š/D: 85/60/60 cm
 • Приклучна сила: (електрика) 9,2 kW
 • Енергетска класа А

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.